Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-04, 22:59   #3830
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź Też nie trafiło do mnie to tłumaczenie, ale jako totalny laik wolałam poszukać opinii bardziej doświadczonych osób. Poczekam jakie efekty będą po drugim zabiegu i wtedy zastanowię się ewentualnie nad zmianą salonu.
A jak to jest z włoskami jaśniejszymi? Na nie w ogóle laser nie działa (tzn. nawet nie wypadają), czy powinny wypaść wszystkie, ale tych jasnych laser po prostu nie usunie trwale?
U mnie jakoś słabo. Robiłam ostatnio uda i sporo malutkich, jasnych włosków nie ruszyło. Ten meszek nawet nie wypadł a wszystkie mocniejsze zniknęły. Na pozostałych depilowanych partiach miałam ciemne i mocniejsze włosy i zawsze wszystkie wypadały. A! Skleroza nie boli! Przecież robiłam też górną wargę. W sumie 2 razy. Za pierwszym wypadło bardzo mało, zwiększyłyśmy moc i wtedy poszło już lepiej ale nie wszystkie wyszły. Trzeba się z tym liczyć, że efekty nie będą takie dobre jak przy ciemnych.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pytanie. Czy kilka dni po laserze mogę użyć samoopalacza?
Bez problemu. Nie powinnaś używać jakiś czas przed zabiegiem. Po lepiej jest się nie opalać dlatego samoopalacz jest dobrym rozwiązaniem. Ja nakładam akurat rajstopy w sprayu żeby nie straszyć


Zrobiłam wczoraj łydki IPLem i powiem Wam, że się zdziwiłam, bo uczucie jest niemal identyczne do laserów medycznych. Takie same ukłucia igiełek Ubzdurałam sobie, że będzie całkiem bezboleśnie. Chyba muszę sprawdzić na Mamie jakąś wrażliwą okolicę. To jest taka panikara że będę wtedy miała porównanie, bo nie da sobie dokończyć zabiegu
Ale do czego zmierzam. Mamy przewodnik kampanii i nikt tam nie ściemnia, że pozbędziemy się włosów na zawsze, tylko, że będą osłabione a przez to odrastanie potrwa dłużej itd. Jeżeli firma nie wciska ludziom bajeru to dlaczego kosmetyczki w salonach to robią?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując