Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-23, 07:15   #1720
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, komu kawy?

Zaspałam.
Na twarzy mam makeup - nomakeup (podobno modny, jeśli ktoś twierdzi inaczej to się nie zna).
Na włosach artystyczny nieład (no dobra, jakby się uparł to będą to beach waves zrobione przez fryzjera - artystę).
Nie zauważyłam, że bluzka, którą nałożyłam ma szeroki pas koronki na brzuchu i głębokie wycięcie nieco wyżej (naprawdę o 5 rano muszę pamiętać, że idę do pracy, a nie na beach party?).
Psica podejrzanie dobrze nawiązywała na spacerze współpracę (ciężka choroba czy wyjątkowe zażenowanie moim dzisiejszym outfitem i niechęć do pokazywania się ze mną na mieście?).
Z pośpiechu zapomniałam zmienić buty, więc do pracy wkroczyłam w uroczych, kolorowych balerinkach (to się nazywa luźny strój biurowy, według niektórych mylnie nazywany strojem "na jagody").
Zapomniałam kupić mleko, a akurat mam ochotę na kawę z mlekiem.

Zrobiłam sobie kawę (tę bez mleka), usiadłam, zbieram siły przez biurowym armagedonem. Ciekawe co ludziska dziś wymyślą?

Miłego dnia
Grunt - to pozytywne nastawienie na pewno wyglądasz pięknie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora