Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-09, 17:47   #243
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez moniga
Ja znowu dziewczynki o MSM. Skończyłam właśnie po 2 miesiącach pierwsze opakowanie tej siary i nic A chodziło mi głównie o efekt wzmocnienia włosów i pazurów. Zresztą innych też nie zauważyłam Wy też tak miałyście? Teraz przerzucam się na biotynę i krzem
Też tak miałyśmy. Ja jestem w połowie 2 butli i zupełnie jakbym łykała placebo. Nic, żadnych efektów, ani miłych, ani niemiłych

Na pocieszenie dodam Ci, że po krzemie też kompletnie nic nie zauwazyłam, po biotynie jak dotąd też nic (ale porządna dawkę łykam dopiero miesiąc), natomiast przegladałam wyniki badań majacych na celu "Sprawdzenie działania Biotyny na wypadanie włosów oraz na ich wygląd" i 20% (sic!) delikwentów traktowanych końską dawka aż 2500 mcg biotyny przez wiele miesięcy tez nie zauważyło żadnej poprawy. Więc wszelkie testy na sobie jeszcze przed Tobą, bez żadnej gwarancji skuteczności


Tak naprawdę jedyny suplement, po którym efekty widzę u siebie, to zwykły, pospolity, tani i powszechnie dostepny cynk.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując