Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mydło ALEPPO
Wątek: Mydło ALEPPO
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-20, 20:42   #293
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, bo pewnie macie już doświadczenie w tej kwestii.

Zamówiłam dziś mydło Aleppo z Biolandera, wcześniej musiałam się zarejestrować itd., wszystko fajnie, ale potem po złożeniu zamówienia się pogubiłam. Wybrałam metodę płatności przez przelewy24.pl, myślałam, że będzie tak jak na Allegro - po kliknięciu w "zamów" od razu przekieruje mnie na tę stronę i będę mogła zrobić przelew, ale wyskoczyła mi tylko informacja, że mail z wyszczególnieniem zamówienia został wysłany na moją pocztę.

No i ok, faktycznie wiadomość przyszła i miał być w niej link, w który klikam, aby potwierdzić zamówienie. Linka nie było. Wysłałam pytanie w tej sprawie do Biolandera. W odpowiedzi dostałam tylko zdawkowe "dziękujemy pięknie za zamówienie" i dane do przelewu. No ale hej, przecież miałam zrobić przelew przez przelewy24.pl? Mogę zrobić zwykły przelew, ale nawet nie napisali co mam wpisać w tytule.

Pierwszy raz się z takim czymś spotykam, zero wyjaśnień ze strony sklepu. Może ten link przysyłają dopiero po wpłacie? Ale dlaczego nie mogę dokonać wpłaty przez tą stronę internetową przelewy24, po co dają taką możliwość, skoro później muszę robić zwykły przelew? Biolander mi podpadł, są nieprofesjonalni.
Moim zdaniem jest to bardzo profesjonalny sklep. Może akurat mają coś nie tak z płatnościami, czasem są różne błędy. Myślę, że nie jest problemem zrobić zwykły przelew.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja moje mydełko chyba będe długo uzywac i ja kroje po maleńkich cieniutkich plasterkach, zresztą nawet jak ukroję grubsze to sie krusza



a czy to mydełko da radę zmyć tusz?
Ja swoje mydełko też pokroiłam. Używam go wraz z mężem codziennie, stosuję na twarz i ciało. Jednak nie wiem czy wystarczy mi na tak długo jak pisano w internecie (ok 4-5 miesięcy) czyli używając w dwie osoby powinno starczyć na ok 2,5 miesiąca, zobaczę. Moje mydełko nic się nie kruszy a nawet zapach ma przyjemny. Mydłami, czy żelami nie zmywam tuszu, używam do tego płynu micelarnego.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując