Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-05-07, 10:42   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pajączki na nogach- rozstępy

Hej Aga [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja nie uzywalam Vichy na rozstepy bedac w ciazy, ale slyszlam opinie innych dziewczyn, ze nie jest to zbyt dobry kosmetyk [img]icons/icon9.gif[/img]
NAtomiast nie wiem czy w Twoim przypadku Penaten cos pomoze, bo on ma zapobiegac rozstepom, a nie je leczyc. Ale zdaje sie, ze ten temat byl juz poruszany na forum i dziewczyny podawaly tam jakies nazwy kremow i masci. Wpisz prosze w ikonce [szukaj] slowo "rozstępy" i powinnas znalezc te informacje [img]icons/icon7.gif[/img]
Natomist odnosnie tej zylki to powinnas chyba teraz pojsc do jakies lekarza od naczyn. Bo moze potrzebny jest jakis drobny zabieg albo jakies masci czy lekarstwa. Bo faktycznie w ciazy moze Ci sie to wszystko poglebic.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując