Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-11, 18:50   #3382
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Moja mama i babcia(czyli z kolei jej mama) mają żylaki. Moja mama ma dopiero po urodzeniu mojego młodszego brata ale ogólnie naczynka jej nie pękają oprócz tego. Mi z kolei pękają naczynka na twarzy, nogach i plecach. Nie jest to jakiś szczególny problem i mi jak na razie nie przeszkadza bo tego po prawdzie na pierwszy rzut oka bardzo nie widać. Skoro mam jednak brać te tabletki to zrobię sobie też tą krzepliwość krwi. Z USG piersi to jestem zaskoczona bo w sumie nie wiedziałam, że trzeba, tylko słyszałam coś o prolaktynie. Czy za to USG się płaci? Zwykłe badanie ginekologiczne piersi( mam na myśli przez dotyk) sprawdzał mi lekarz 2 lata temu i teraz sobie tez czasami sprawdzam i nic nie wyczuwam na szczęście. U mnie w rodzinie jak na razie kobiety nie miały raka piersi(odpukać!) więc chyba nie jestem obciążona ale o to tez popytam.
Jeśli chodzi o hormony to miałam na wiosnę robione LH, FSH, estrogen i testosteron i wszystko wyszło ok. Testosteron miałam 46,5 a górna granica normy wynosiła 48 ale tak czy siak było w normie więc lekarze się nie czepiali. Dodam, że mam 20 lat jakby ktoś był ciekaw.

Edytowane przez Aredhel125
Czas edycji: 2011-07-11 o 19:00
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora