Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-11, 09:09   #3683
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
U mnie okazało się, że mam chorą wątrobę, pewnie jedna z głównych przyczyn trądziku. Także warto się badać. Co do hormonów, to polecałabym udać się do gina po skierowanie, w moim przypadku przynajmniej dawał bez problemu, tylko trzeba nieźle naściemniać i mówić "panie doktorze" cały czas
naprawdę to ma związek? Ja mam od lat chorą wątrobę, ale nigdy mi nikt nie powiedział, że to może mieć związek z cerą. I też nie leczę tego w żaden sposób.

Dziewczyny, wy też tak macie, że latem macie najgorszą cerę z całego roku? U mnie zimą jest nawet spokój, ale latem to normalnie horror. Jak robi się ciepło, twarz mi się poci, robi się czerwona. Na to nakładam filtry i jeszcze podkład, wszystko to rozmazuję po twarzy i co wieczór wyglądam gorzej. A po nocy w ciepłym pokoju też nie dobrze - twarz się błyszczy i znowu czerwona. Zaklęte koło.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora