Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzęsy do nieba jak z reklamy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 07:59   #24
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Bezpieczna odżywka do rzęs

a moze bys sobie umieszla sama odzywke? Ja tez po samym oleju rycynowym nie za bardzo widzialam roznice , ale jak wcieram balsam Hauschki pod oczy i rzesom sie tez dostaje to widze ze sa mocniejsze i umieszalam wlasna odzywke z oleju rycynowego, oleju kokosowego, wit e i zeby to plynne nie bylo( wole jednak gesciejsza konsystencje) dodalam ostatnio troche wosku pszczelego. Wszystko przelalam do dobrze wymytego opakowania po odzywce do rzes ( przezroczysta fiolka wiec widac w trakcie mycia co i jak). za to kolezanka moja woli nakladac takie rzeczy palcami to jej zrobilam w sloiczku.

I masz racje, te odzywki z lekarstwem trzeba uwazac. Na wiele rzeczy trzeba uwazac, to ze cos jest dopuszczone do powszechnego uzytku nie znaczy ze same dobrocie tam sa i nic szkodliwego. Wiele osob niestety tak mysli( i ja 15 lat temu do tych osob sie zaliczalam, zainteresowanie sie bochemia i czytaniem skladow zmienilo moje podejscie do tematu), a to blad.

Bym zapomniala, wzmacniajace efekt podobno tez mozna zauwazyc po pomadce rumienkowej Alterra. Ma ona wsoko w skladzie rycyne i polskie blogerki nakladaja ja na rzesy i chwala.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując