Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak mi słów... - przeczytajcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-20, 09:03   #52
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Laura Di, ten mail to już nękanie! Daleko wykroczył poza umoralnianie... Znasz typa bliżej? A co do rurki, to niech sobie ją trzyma w czterech literach...

A wiecie, że ja na początku wcale nie zauważyłam, że są dwie strony artykuliku, i nawet nie dotarło do mnie to wyjaśnienie... Zresztą nie ma podpisu autora, of course

Najgorsze jest, to, że można by się oboma rękoma pod tym tekstem podpisać, bo w ślad kozaczków, platyny i chamstwa idą TIPSY - ale te straszne, z wątku o pseudo, plus obowiązkowy króliczek playboya i do kompletu bysior pod ramię - widzimy to na codzień.... Nikt nie napisze o tym, ze tak NIE powinny paznokcie wyglądać.
Ale co tam, hop siup, wrzućmy wszystkich do jednego wora, i napiszmy śmieszny artykulik. Ciekawa jestem, czy autor/ka jest świadom/a ile koleżanek redaktorek, lekarek, dyrektorek, kierowniczek, nauczycielek, urzędniczek nosi przedłużone paznokcie, których nawet nie jest w stanie zauważyć... Nie mówiąc o kobietach, co pracują fizycznie - w salonach, sklepach, zakładach... I jakoś się da tyłek podetrzeć, a dzieci się nie nabijają na "szpony", hm...

Zresztą, tipsiary moje, powiedzcie mi, jakim cudem walicie w klawiatury tymi strasznymi pazurami? Krasnoludki tresowane macie???? Ciekawostka...
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując