Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-21, 17:14   #2129
doUwantme2
Przyczajenie
 
Avatar doUwantme2
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
dziękuję ale wybieram się do Twojej pani dermatolog i tak w październiku nadal do niej chodzisz?
dalej do niej chodze, oprocz tego, ze swietna lekarka, to jeszcze sympatyczna jestem z niej bardzo zadowolona.
u mnie po 1.5 miesiaca kuracji juz zauwazam poprawe. przebarwienia jakby bledna, pryszcze sie jeszcze pojawiaja, ale nie tak duzo jak wczesniej no i te podskorne rowniez znikaja. ja tez sie do niej wybieram jakos na poczatku pazdziernika, bo do konca wrzesnia jestem zabezpieczona
ze skutkow ubocznych straszliwa suchosc ust, caly czas musza byc czyms posmarowane, suchosc skory, 'piasek' w oczach i zmeczenie. ale walcze dzielnie i sie nie poddaje, mam nadzieje, ze do studniowki poprawi sie tez na tyle wyglad moich plecow, ze bede mogla ubrac jakas bardziej wygolona sukienke
powiedzcie, jak sobie radzilyscie z bliznami? bo ja po mikrodermabrazji mam zle doswiadczenia, a szczerze mowiac fraxela sie troche boje, a poza tym, jest bardzo drogi.
trzymam za wac kciuki dziewczyny!
__________________
seize the day
doUwantme2 jest offline Zgłoś do moderatora