Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 15:23   #1572
Lisa1
Przyczajenie
 
Avatar Lisa1
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Typ urody - proszę o pomoc :)

Proszę o pomoc w określeniu typu kolorystycznego, próbowałam sama milion razy ale za nic nie potrafię sama tego zrobić


Odpowiedzi na pytania dot. typu kolorystycznego:

1. Jak się opalasz - w miarę szybko, jeśli przesadzę ze słońcem to na różowo ale jeśli stopniuję pobyt na dworze to od razu na brąz, raczej taki złoto-brązowy.


2. Kolor oczu - ciężko określić, przy źrenicy są takie piwno-pomarańczowe, dalej przechodzą w zielone, miejscami zielono żółte i mają brązowawą obwódkę. Tęczówki nie są jednolite, a takie jakby "pociapane", nie wiem jak to nazwać...
Oprawa oczu w kolorze średni brąz.


3. Piegi - mam sporo na nosie i po kilka sztuk na policzkach, w kolorze brązowo-żółtym.


4. Cera - Z tym mam właśnie spory problem, ciężko mi określić typ mojej cery. Na pewno jest jasna i na pewno nie wpada w róż, wyłączając policzki, na których gdzieniegdzie mam różowe plamki. Wydaje mi się że mam ciepłą, żółtawą karnacje jednak nie jestem tego pewna. Rumienię się na różowo.


5. Naturalny kolor włosów - jasny brąz. W słońcu włosy wpadają w rudy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - w miarę jasne, chyba lekko koralowe.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - chyba nie mam takich, a przynajmniej nigdy nie zwróciłam na to uwagi.

Niestety nie mogę załączyć zdjęć, cały czas wyskakuje mi taki komunikat: "Operacja nie może być wykonana, ponieważ wygasła Twoja sesja - minęło zbyt wiele czasu od ostatniego logowania. Kliknij wstecz w przeglądarce i odśwież stronę aby odświeżyć dane sesji."

Edytowane przez Lisa1
Czas edycji: 2014-06-17 o 15:54
Lisa1 jest offline Zgłoś do moderatora