Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-01, 16:29   #3816
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Byłam ma kocim szaleństwie we Wrocławiu

Zdobyłam co chciałam czyli róż Tippy, pigment Milk, szminkę Big Bow i 2 błyszczyki - Nice Kitty i Fast Friends
Pigment Milk fantastyczny- delikatny, różowy ale nie tak różowy jak Kitschmas, Big Bow wygląda świetnie na ustach ale jeszcze ciekawiej z błyszczykiem Nice Kitty (w ogóle idealnie są skomponowane zestwy błyszczyk + szminka). Błyszczyki są mocno nadrobinkowane (zwłaszcza niebieskie drobinki w Fast Friends) ale drobinki są bardzo drobne i nie robią wrażenia brokatowego (jestem ciekawa efektu przy mocnym dziennym świetle) - w ogóle są to moje pierwsze błyszczyki MACa więc nie mam porównania do innych. A róż Tippy - no cuż - kolejny (chyba już 6) do mojej kolekcji

Rozsądek zwyciężył i nie kupiłam rzeczy których bym nie zużyła ale fantastyczny jest Glitter Eye Liner Her Glitz i oba Beauty Powdery. Kolekcja jako całość bardzo fajna bo i ja sobie coś wybrałam i moja mama która ma zupełnie inny typ urody i oczywiście wiek też się obkupiła w parę produktów. Generalnie z dostępnością produktów tragedia bo z moja mamą wzięłyśmy 2 szminki Cute-Ster (ja 1 dla kumpeli) po czym okazało się że więcej Cute-Sterów już nie ma

Ponieważ byłam miałam czas na poplotkowanie o MACu więc jeśli ktoś chce trochę newsów o nadchodzących kolecjach to PW bo nie chcę pisać tutaj.

No i reasumując - śpieszcie się po HK bo bardzo fajna kolekcja
We Wroclawiu juz jest ta kolekcja,ale wam fajnie....Ja czekam az bedzie w Arkadii (dzwonilam Panie nie wiedza czy bedzie 6 czy 13 ) bo poprosilam kolezanke tam mieszkajaca aby zakupila mi kilka rzeczy,jejku mam nadzieje ze zdarzy zanim wszystko zostanie wykupione
Gratuluje cudnych zdobyczy
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora