Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 17:01   #3586
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez morell Pokaż wiadomość
Witam!
Byłam dziś u fryzjera na dekoloryzacji, włosy od roku miałam czarne(naturalnie jasny blond). Fryzjerka od razu powiedziała mi że do blondu nie wyjdę i zdawałam sobie z tego sprawę, ale obiecała mi kolor jasny brąz, może średni. Ja się ucieszyłam, umówiłyśmy się na cenę około 140-150 zł. Po dekoloryzacji jaką mi zrobiła miałam na głowie pomarańczowo-żółto-ciemne łaty, ale tego też się spodziewałam więc nie przestraszyłam się jeszcze. Nałożyła mi na to farbę(nie muszę dodawać, że włosy były wręcz nie do rozczesania). Farba była brązowa. Taki średni brąż nie za jasny ani nie za ciemny. Po spłukaniu włosy dalej były łaciate, i nie brązowe a RUDE!!! Odrosty wściekle czerwone, a reszta włosów nierównomiernie rudo-pomarańczowa. Gdy z przerażeniem patrzyłam na to co mam na głowie fryzjerka uspokoiła mnie, że nałożymy jeszcze jedną farbę i będzie ok. Ja nie do końca już jej uwierzyłam, ale cpo innego mogłam zrobić? po nałożeniu kolejnej farby włosy wyszły mi z powrotem...CZARNE!!! ;(((
No może nie całkiem czarne. Z przebłyskami brązowego. Tylko że takie to moigłam sobie zrobić ama w domu! mniejszym kosztem...skasowała mnie na 160 złotych uspokajając słowami: "nie martw się ten kolor szybko się spłucze bo po dekoloryzacji włosy nie mają już łusek i będziesz miała jaśniejsze". Koszmar! odradzam każdemu dekoloryzację, no chyba że u jakiegoś dobrego fryzjera! Zapłaciłam 160 zł za zniszczenie włosów i praktycznie zerowy efekt....

Jezeli któraś z forumowiczek może coś poradzić byłabym wdzięczna....
pozdrawiam.

witam w klubie też jestem po dekoloryzacji..
to prawda po dekoloryzacji farba szybciej się zmywa właśnie u mnie tak się dzieje ja miałam nawet dwie ostatnią 29 lipca i już kolor nałożony przez fryzjera się zmywa(ale nie cieszę się bo kolor jest nadal rudy tyle że jaśniejszy)
czytałam tu gdzieś kilka stron wcześniej,że szampon przeciwłupieżowy wymywa szybciej farbę(nie próbowałam JESZCZE) a na 100% wymywa szampon firmy wax (jest w aptekach)do włosów blond bardzo zniszczonych w żółtym opakowaniu, ja go kupiłam po wyjściu od niego i mam też taką maskę regenerującą z tej samej serii.
To z własnego doświadczenia wiem,że kolor się wymywa.


ale nie wiem,czy to dobre rązwiązanie dla Ciebie,bo tam gdzie masz przebłyski brązu będą jeszcze jaśniejsze
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora