Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prosze o rady, co mogłabym zmienić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-18, 22:02   #18
joan941
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 219
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Wiem, że bez grzywki wyglądam lepiej Dlatego teraz zapuszczałam włosy, żeby zmienić fryzurkę.

Ale nie wiedziałam że mam trójkątna twarz. Do pewnego czasu myślałam nawet że jest okrągła , a potem dziwiłam się dlaczego źle wyglądam we fryzurach pasujących do takiego właśnie kształtu.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Nie chcę się czepiać, ale kto Ci powiedział, że jesteś latem? Nie jestem specjalistką, ale na moje oko jesteś wiosną lub jesienią. W każdym razie na pewno typem ciepłym.
Myślałam że jestem latem, bo czytając o typach kolorystycznych najbardziej pasowałam do opisu lata. A teraz to już sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez enterka5220 Pokaż wiadomość
masz podobny kształt twarzy do Ani Przybylskiej. Jeśli grzywka, to tylko wg mnie prosta i gęsta. Co sądzisz? Oczywiście nie zmieniaj swojego koloru włosów, jesteś jeszcze młodziutka, na to będzie czas potem
Wybacz, nie zauważyłam twojej nowej wiadomości W każdym razie nie jestem przekonana do prostej grzywki. Chyba lepiej czułabym się w cieniowanych włosach.
joan941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując