Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 01:16   #1854
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Pomponiusz Flatus Pokaż wiadomość
Mam ten nowy pędzel Pixie (...) Niemniej martwi mnie to, że od razu na wstępie podczas nakladania podkładu lecą włoski.
35 zł to cena, po której mimo wszystko wypadałoby się spodziewać co najmniej przyzwoitej jakości. Czy dużo tych lecących włosków? I czy przy kolejnych aplikacjach pokładu też wypadały?

Tak jak wspominałam: dla mnie ten Pixie niczym się nie różni od "starego" Pixie, od EDM czy też od Sunshade Minerals (najtańsze). Wszystko to jedno i to samo.

Zrobiłam zdjęcia porównawcze flat top i long handled kabuki EDM i Sunshade Minerals.
W sesji wystąpiły używane i prane prawie codziennie od ponad pół roku pędzle EDM (kosztowały chyba około 32 zł za sztukę) oraz nowe i nigdy nieużywane pędzle Sunshade (kupione na Allegro w zestawie 3 szt. za 39 zł).

"Poszczypałam" te wszystkie pędzle, próbując delikatnie wyciągnąć włosie i żadnemu nic nie wyleciało. Jeśli Tobie wylatują włoski bez tarmoszenia, a już przy samym nakładaniu, to albo to było jedynie tych kilka luźniejszych włosów, których obręcz nie złapała przy produkcji, zostawiając je zagnieżdżone pomiędzy resztą, stąd teraz Ci się osypały i dalej już nic złego nie będzie się z tym pędzlem działo w kwestii wypadania, albo nadal będzie łysiał, bo jest wadliwie wykonany.

Cytat:
Napisane przez Pomponiusz Flatus
Czy powinnam go reklamować? Użyłam dwa razy dopiero, nie prałam jeszcze, ale aż się boję to zrobić. Czy tak się może zdarzać przy pierwszym używaniu?
Konsultacja ze Sprzedającą na pewno nie zaszkodzi, może coś Ci doradzi/wyjaśni/pomoże. W każdym razie kontakt to zawsze bardzo dobre rozwiązanie

Wyjaśnienie odnośnie poniższych zdjęć: wrażliwym należy się uprzedzenie, że niestety EDM już trochę przebarwione, wytarte, niedopierające się do idealnego czysta i przykurzone.
Czasem nie widać loga na rączce pędzla, ale pędzel EDM na każdym zdjęciu jest po prawej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EDM vs Sunshade 4.jpg (72,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM vs Sunshade 9.jpg (97,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM vs Sunshade 3.jpg (74,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM vs Sunshade 5.jpg (82,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM vs Sunshade 8.jpg (71,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM vs Sunshade.jpg (66,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM vs Sunshade 2.jpg (112,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM vs Sunshade 7.jpg (108,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM vs Sunshade 6.jpg (89,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM vs Sunshade 10.jpg (63,1 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez obiektywna
Czas edycji: 2010-12-06 o 22:23 Powód: Odtwarzanie forum
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując