Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-15, 15:50   #4647
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Muszę się wybrać do drogerii i zrobić naoczny test
Jest w nim gąbeczka?
A tak na marginesie to dzisiaj wyczytałam że pudry krzemionkowe okropnie wyglądają na zdjęciach,tzn z lampą błyskową na zdjęciu dostajemy gratis białe placki,których normalnie nie widać
Jestem na bambusie z jedwabiem a to praktycznie sama krzemionka.
haha, a wiec to dlatego gdy oglądam zdjecia robione z lampą zwykle dostaje szoku: "Eee... ok, jestem od niej jaśniejsza, ale żeby az tak BIAŁA?" podejrzewam, że to też wina rozświetlacza i kremów/filtrów pod makijażem
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
U mnie takie założenie, że coś będę używać tylko na specjalne okazje zwykle sie nie sprawdzało, bo codziennie wychodziłam z założenia, że może to dziś mnie czeka jakiś wyjątkowy dzień, tylko mogę jeszcze o tym nie wiedzieć
robię dokładnie tak samo zawsze kiedy nie zdążę się naszykować tak staranie jak zwykle, zrobić tak doskonałego makijażu oka jak codziennie czy po prostu mi sie nie chce, to cały dzień paraliżuje mnie strach, że akurat dzisiaj stanie się coś wyjątkowego, poznam kogoś albo gdzieś pójdę, albo po prostu koleżanka weźmie aparat do szkoły... paranoja
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora