Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-08, 19:29   #1429
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie robię nie robię, piwo jest bleee, obżarłam się pizzą i wypiłam szybko całego browca nie żyję. I jeszcze w tym pubie można nadal palić fajki, nawet godziny tam nie byłam a cała już jadę tym smrodem
o wiem cos o tym też tego nieznoszę ostatnio weszłam do baru co jest po drodze jak wracam do domciu od taty i może byłam tam ze 3 minuty bo straszny tłok był i zrezygnowałam i normalnie tak prześmiergłam że mi nawet dłonie śmierdziały dymem ble

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja dlugo wytrzymuje... miesiąc, czasem i ponad miesiąc, bo sam odrost mi sie nie rzuca tak w oczy. Dopiero po miesiącu juz tak sie zaczyna odznaczać. Ale teraz mam podwójny, a po tym jakmi sie ten Viking spłukał no to taki misz masz na głowie
a no chyba że tak bo ja przy moim ciemnym odroście to nie daje rady dłużej niż 3 tygodnie zresztą boję się, że jak będzie większy to mi źle farbka pokryje i będzie się bardzo odznaczał także góra do 3 , 3,5 tygodnia
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora