Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka, część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-18, 23:37   #139
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
E... mysle, ze ten puder wcale nie jest taki zly, choc go nie mam. Wierze Guerlain, ze nie wciska paskudnego kitu. Roznice zdan moga wynikac z roznych oczekiwan i wyobrazen na temat rozswietlacza, a nie z winy producenta. Mi sie wydaje, ze ta gardenia ma wiecej w sobie tej tafli polyskujacej niz funkcji matujacej - ale to chyba autor projektu mial na mysli.
Jesli ktos szuka wykonczenia satynowo-matowego ten nie bedzie lubil polysku, a kto lubi bombeczke na twarzy, ten pedzie omijal wszelkie maty na kilometr.
Kwestia koloru - tu mozna sie zastanawiac, co komu pasuje bardziej do kolorystyki twarzy.

Podsumowujac - nie wiem, za co temu pudrowi trafila sie tylko jedna gwiazdka. Rozumiem, nie musi byc od razu 5, ale jedna?!?!?!?! Czy to az taki straszny bubel? Moze bywaly nieco lepsze, a moze czlowiekowi juz z nadmiaru wszystkich nowosci kazda kolejna nowosc wydaje sie coraz mniej 'super'. Ja sobie tak tylko glosno mysle. Czasami jestem zla na moje kosmetyki Dior, ze nie sa Chanelami , mimo, ze jakosciowo i ogolnie sa super.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-18 o 23:39
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując