Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 13:26   #1400
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
przykro mi ze moje posty widocznie przewyzszaja twoja inteligencje glupota nazwalam takie wlasnie zachowanie- jak pisanie o czyms bez pojecia zadnego i jeszcze doradzanie innym? jak to nazwac? no chyba ze glupota bo czym innym? i do tego nieodpowiedzialnosc itp.
nawet jesli bylo to pw to nie kaze jej wklejac tego- tylko po krotce zdradzic temat czego dotyczylo by rozwiac nasze watpliwosci
i oczywiscie ze jestem z siebie dumna i zawsze bylam, jak cholera... i doskonale mi z tym.
a skoro nas podczytujesz widac podoba ci sie co piszemy bo wizja nowych farb jakos nie wydaje mi sie az tak kuszaca by znosic nasze oburzajace prostactwo... zreszta mozna ogladac foty bez czytania? ale znam ja takie osobki jak ty- podczytuja z wypiekami na twarzy co tez one tam napisaly
nie zamierzam cie zjezdzac, bo nie mam za co... poki co generalnie to szkoda mi czasu na takie osoby jak ty- zapatrzone w jedna osobe i broniace do upadlego. amen!
ps. gdybym byla taka straszna i wredna to zapewne nie maialabym wiecznie zawalonej skrzynki prosbami, plotami itp, do tego maila i bloga jak widac jakos ludzie sie do mnie nie zrazaja co? tylko ze raczej wiedza ze slodzeniem mnie nie kupia- bo sie zwyczajnie tym brzydze...
mysle o tobie to samo popatrz- oby takich slodkopierdzacych osobek bylo jak najmniej bo nic nie wnosza, potrafia tylko slodko jeczec i nic poza... malo to przydatne co?
skoro ktos nowy nie umie przeczytac pierwszego posta to sorry ale mozemy go traktowac jak chcemy a rowniez ignorowac moze wowczas ruszy glowa a nie bedzie tylko slodko mruzyc oczka i liczyc ze odpowiemy choc odp jest na wczesniejszej stronie?
to tyle i dla mnie koniec tematu.
ja sie nie zmienie- komu nie pasi to ignoruj i heja!
powtarzac sie wiecej nie bede.
Nie znasz mnie więc nie mów że czytam w wypiekami Wasze posty - owszem czytam te które dotyczą włosów i możesz mi wierzyć że dla mnie farby są tak istotne że tylko z tego względu tu wchodzę żeby dotrzeć to tychże postów chcąc nie chcąc muszę czasem zerknąć na to co piszecie-chyba logiczna sprawa
Poza tym nikomu nie słodzę. Jeśli chodzi o silikony to bardzo je sobie chwalę i nie popieram akcji pod tytułem "silikony są be" poruszył mnie sposób w jaki wypowiadałyście się o Elizie i tylko dlatego zareagowałam
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Fari dobrze, że szybko poinformowałaś Elizę
brak wiedzy może głupotą nie jest ale dzielenie się tym brakiem na pewno jest
tyle w tym temacie do powiedzenia mam
Muszę Cię rozczarować nikogo nie informowałam, dotarłam na wątek już po postach Elizy
Dzielenie się brakiem wiedzy jest głupotą? gratuluję, w takim razie cała filozofia tego świata idzie do kosza bo podstawą filozofii jest zadawanie pytań a czymże jest zadawanie pytań jeśli nie dzieleniem się brakiem wiedzy??
Dziewczyna popełniła błąd - każdemu się zdarza, po Waszej ingerencji i wyjaśnieniu jej że nie ma racji błąd swój naprawiła - to oznaka mądrości i umiejętności przyznania się do błędu a nie głupota
Fari jest offline Zgłoś do moderatora