Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-17, 13:53   #600
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a Ty do Łodzi w odwiedziny nie jeździsz, bo w tamtejszym schronisku są ratlerki, teraz chyba ze 3

jak znajdę jakieś pieski które Tobie się podobają to wstawię tu link
nie już tam byłam odkąd sie wyprowadziłam czyli 6 lat ,szkoda bo napewno bym wzieła jak to szczeniaki a chce suczke ,a jakie to psiaki masz zdjecie? pewnie w schronisku na marmurowej są

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kotka rób jak uważasz to Twoja sprawa Tylko pamiętam jak dziewczyny Ci odradzały Lady, a Ty na przekór wszystkim ją kupiłaś i nic dobrego z tego nie wyszło . A kundel to nie jest pies podwórkowy albo domowy no spoko, takiego większego raczej do torebki nie zapakujesz i nie pójdziesz do Tesco,ale ja nawet z yorkiem bym czegoś takiego nie zrobiła . Twoje życie, Twój pies
Priceska ja miałam kundelki wiem ze są fajne ale wiesz ja che psiaka jak to ty nazwałaś "do torebki" a ja lejduchy do torebki nie wkładałam tylko pod kurtkę bo jej ciepło było no i chce psa do od 2-3 kilo najlepiej nie chce większego. No nie wyszło ale jakbym jej nie kupiła wcześniej zakończyła by swój żywot bo odrazu co ja dostałam zrobiłam jej operacje bo miała przepuklinę, a tamci państwo nawet tego nie zauważyli taka pseudo "hodowla"
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora