Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MNI telecom - New telekom
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-11, 18:06   #1
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240

MNI telecom - New telekom


Czy ktoś wie coś o tych firmach?
Mieliśmy telefon w tym mni telecom (umowa na 2 lata), po ponad roku przyszli do domu z informacją, że zmieniają nazwę i do podpisania jest nowa umowa - oczywiście rodzice podpisali i zapomnieli o tym powiedzieć (terminy ewentualnego wycofania się minęły)... Umowa zaczęła swój nowy bieg - kolejne dwa lata.
Teraz przyszło wezwanie z mni telecom do zapłaty, ponieważ umowa została rozwiązana kilka miesięcy temu.
W takim przypadku wygląda mi na to, że operator New telekom wprowadził w błąd informując, że zmienia nazwę i podsunął do podpisu nową umowę. U starego operatora rozwiązał umowę.
No właśnie, tylko czy mógł rozwiązać bez podpisu osoby, na którą stoi telefon? Bo mój ojciec żadnego rozwiązania ani wypowiedzenia umowy nie podpisywał i teraz rodzice są zdziwieni, że umowa została rozwiązana.
Nie wiem czy w takiej sytuacji da się coś zrobić? By nie płacić za rozwiązanie umowy i najchętniej to wypowiedzieć umowę w New telekom bez konsekwencji.
Szału można dostać przez tych podstępnych ludzi, na każdym kroku tylko chcą wyłudzić coś i oszukać.

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2013-09-11 o 18:07
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując