Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo wymagająca cera
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-06, 00:13   #19
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Bardzo wymagająca cera

Cytat:
Napisane przez landryna90 Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam badana pod kątem alergii, bo nigdy nie miałam objawów które mogłyby o niej świadczyć. Na ostatniej wizycie dostałam tylko skierowanie na cytologię i krew, może przy następnej uda mi się wyprosić jakieś badania na jajniki, czy chociaż może jakieś usg?
Mi w badaniach na alergię wyszło, że jestem uczulona na pomidory, a nie mam po nich żadnych alergicznych objawów, chyba, że mi osolony sok z pomidora na jakąś rankę na łapce pocieknie
Te nietolerancje pokarmowe to wcale nie jest oczywista sprawa, może okazać się, że masz nietolerancję na swoje ulubione danie, na przykład
A poza tym nietolerancja pokarmowa to nie to samo co alergia:
http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1...pokarmowa.html
Cytat:
Napisane przez landryna90 Pokaż wiadomość
Podkładu nie używam od dobrych kilku miesięcy, tylko sam puder i korektor na krostki. Maseczek też już wypróbowałam mnóstwo, kwas migdałowy ale tak szczerze nie widzę jakieś poprawy, jedynie to dzięki retinoidom pozbyłam się krost na twarzy, ale świecenie zostało... Nie chcę się tapetować codziennie, ale nawet jak pomalowałam się na wesele i poprawiny podkładem z Revlonu to potem policzki mi zsypało
Skrobia daje super mat i podobno pomaga w leczeniu trądziku a już w połączeniu z glinką na pewno będzie miała dobroczynne działanie na skórę, glinki są super
Wiem, że niektóre dziewczyny używają skrobi kukurydzianej zamiast ziemniaczanej, bo ta ostatnia podobno niektórych zapycha? Tak więc skrobia kukurydziana to teoretycznie bezpieczniejszy wybór, ale nie wiem, gdzie można kupic Poza tym wiadomo, zawsze w przypadku kosmetyków trzeba sprawdzić na sobie
Skoro retinoidy pomagają to masz odpowiedź Tylko z tego co wiem, trzeba do nich filtry stosowac i to kolejny powód do zrobienia sobie mineralnego podkładu
Cytat:
Napisane przez landryna90 Pokaż wiadomość
Nie chcę się tapetować codziennie, ale nawet jak pomalowałam się na wesele i poprawiny podkładem z Revlonu to potem policzki mi zsypało
Uroki drogeryjnych kosmetyków, wystarczy jeden składnik, na który skóra źle reaguje i później jest tragedia w postaci wysypu itp. W przypadku drogeryjnych podkładów w ogóle trudno o bezpieczny skład, z tego co wiem.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując