Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pasta cukrowa
Wątek: Pasta cukrowa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 20:51   #162
mirellam
Przyczajenie
 
Avatar mirellam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 21
Dot.: depilacja cukrowa-jak ją wykonać w domu?

kolejna zadowolona
Jest to pierwsza przyjemna rzecz jaka mnie dzisiaj spotkala ale juz przechodzę do rzeczy. Wydepilowane mam pół rączki. Zrobilam przerwe na papieroska. A oto moj sposób. Zamaczam nóż w masie poczym trzymam go do momentu az bedzie można nałozyć tą masę na ciało. Nakładam .. niestety nie mam wprawy bo tylko golilam sie maszynką lub depilatorem wiec jeszcze nie umiem bardzo cienkiej warstwy nakladac ale nic nie szkodzi. Nakładam i przykładam do niej pasek zrobiony ze szmatki - material nieznany cos ale wiem że dobrze "pije wode" przyciskam do ciała tak aby się przykleiła i siup odrywam. Bólu u mnie zero. Przynajmniej na rękach. Lekkie szczypanie ale w porównaniu z depilatorem to niebo a ziemia. Ręka gładka jak pupcia niemowlaka. Po depilatorze miałam gładkie - owszem ale gdy przejechało się pod włos np ustami czuć było kłują włosy. Natomiast teraz to po prostu piękna gładka skóra. Wazna uwaga - jestem potworną alergiczką - i co najwazniejsze nic mnie nie uczula Chociaż bałam sie tego miodu ... Zaczerwienienie śladowe. Kropek zero. Poprostu rewelacja Niestety jedna rzecz jest tylko mało pocieszjąca, a mianowicie to, że trzeba to podgrzewać bo jak stygnie mocno mi gęstnieje a nie chce "ulepszać" bo skutkuje heheh.
Tak, że drogie panie sposób świetny bardzo polecam. Dla wszystkich nawet alergików. Kłopot jedynie mogą mieć osoby z bardzo wrażliwą skórą.
No nic wracam do depilacji Aha jestem ciekawa jak pójcie z nogami ... ponieważ tam mam bardzo twardy zarost .. ale do tego muszę trochę poczekać bo nie ma co zrywac heheh wiec buziaki i wszytkim którzy jeszcze nie spróbowali jeszcze raz powtarzam - Naprawdę warto
mirellam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując