Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-02, 23:36   #1785
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Niestety najsmutniejsze jest to, ze duzo ludzi nie widzi nic zlego w zabijaniu zwierzat. Szczegolnie na jakichs wioskach mozna spotkac sie z takim podejsciem, ze jak sie nie chce zwierzecia to mozna je udusic albo utopic. Pamietam z dziecinstwa, ze kiedys w wakacje na wsi bawilam sie z kolezanka, ktora miala male kotki i mowila, ze za kilka dni jej tata je utopi, bo nie maja co z nimi zrobic.

Tego lepiej nie komentowac.

Najgorsze jest to ze taka jest mentalnosc ludzi na wsiach, ze zwierzak to jedynie pies na dworzu do obrony domu i kot zeby myszy nie bylo... u moich dalszych sasiadow sunia kolejny raz w ciazy, tylko dopiero przychodzila do nas na jedzenie ze swoim synkiem, odkad jest w ciazy synka nie widze, podobno oddany do rodziny, nie chce mi sie w to wierzyc, moja mama im powiedziala ze jak urodzi to my ja zabieramy do weterynarza na zastrzyk sterylizujacy jesli oni o to nie dbaja tylko pozwalaj na to by ona sie szczenila i potem pozbywaja sie szczeniat

Moje wszystkie koty to takie znajduszki z dworu, psy tez z ulicy albo od kogos, jak pomysle ze ktos by mogl im cos takiego zrobic to....

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
No wlasnie nie wyglada za ciekawie ten pedzel
Macie fotke???
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora