Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-06, 10:02   #750
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że zdziwiona jestem, jak piszecie o tej patologii. Że te pieniądze to dla patologii. Ja nie widzę patologii na ulicach. Widzę dzielne kobiety, matki, które codziennie wyrywają od losu tą przysłowiową kromkę chleba dla dzieciaków. Te, które co w niedzielę maszerują na kasę, zamiast czas z rodziną spędzić. I to mnie boli, że w takim kraju żyję, gdzie korporacje z Polaków zrobiły niewolników za psi pieniądz. Gdzie nie ma wyboru, chyba, że emigrujesz. Te 500 zł to krok do godnego życia dla wielu. A patologię jak widzicie, to zgłaszajcie do mops.

Ja sporo patologii widzę. Dobry mops to pewnie loteria.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
masakra powinni dostawać min 10x tyle i do tego Państwo powinno zapewnić profesjonalną pomoc rodzicom. Drą się teraz żeby rodzić nawet te dzieci które wiadomo że będą upośledzone albo mocno niepełnosprawne i niezdolne do samodzielnego życia a po porodzie dostaniesz 153 zł i martw się sama co dalej

O właśnie[emoji1319] potem to już ochronę życia mają w nosie
A niepełnosprawny to nawet księdzem zostać nie może.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora