Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-28, 19:07   #35
Pelka3133
Raczkowanie
 
Avatar Pelka3133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Dziewczyny zgadzam się z wami w 100 % też tak mam. Wasze myśli i odczucia co do otoczenia są identyczne jak moje naprawde i aż sama się zdziwiłam, bo dotychczas uważałam że coś ze mną nie tak. Ale jednak.. Właśnie dzięki temu wątkowi my wrażliwe osoby mówimy o tym co dla innych jest niedostrzegalne i to jest piękne w nas , że mamy coś takiego w sobie. Potrafimy w ten sposób odbierać świat, należymy do niejliczniej grupy takich osób. Ja osobiście długo zastanawiałam się nad tym. Moją niską samooceną, wyglądem, nosem itd. itd... I chyba domyślam się dlaczego tak jest. Podam wam kilka powodów. Otóż w dzisiejszych czasach duży nacisk kładzie się na wygląd, pewność siebie i to za sprawą telewizji, Internetu, pięknych barwnych reklam na mieście. TO NIEPRAWDA rozumiecie? I nigdy nie przejmujcie się tym że o jaka ona piękna ta modelka ! Piękna?! Tylko dobrze że komputer wydłużył jej nogi, ma piękne oczy no i jaka jest szczupła bo inaczej nikt by na nią nie spojrzał! taka jest prawda ! Na świecie źle się dzieje, bo teraz wszystko jest traktowane bardzo powierzchownie liczy się wygląd... No a zastanówcie się czemu w telewizji nikt nie mówi i uczuciach cierpienia, czemu reklamy nie pokazują chorych dzieci, kalek? czemu? I widzicie co z tego że świat tak poszedł do przodu skoro nikt nie chce zgłębiać uczuć : cierpienia, bólu, smutku. BO żeby o tym mówić trzeba trochę więcej się wysilić! Następnie niektórzy nieujawniają swojej prawdziwej twarzy tylko stosują przykrywkę, zasłaniaja i ukrywają swoje prawdziwe JA.Każda z nas jest już przytłoczona tym wszystkim, żyjemy bardzo szybko i nikt nie zatrzymije się po to aby myśleć o wewnętrznych stanach naszej duszy! w końcu to, że jesteśmy zmęczeni tym wszystkim i chcemy podołać i nadązac za trendami, być pięknymi, mądrymi itd. ale niestety jest to niemożliwe bo udajemy kogoś kim nie jesteśmy...I męczy nas to po prostu. Bardzo spodobała mi się odp. czerwonych korali, dziękuję ci za tak wspaniałą wypowiedź I może trudno w to uwierzyć że mam 15 lat bo powinnam szaleć za modą itd. nie dla mnie to nie jest tak istotne. I na koniec najważniejsze co każda z nas powinna zapamiętać do końca życia : Jesteśmy piękni i tyle warci ile mamy w sercu i w duszy Jeśli nasza dusza jest piękna,czyli wrażliwa, dostrzega wszystko, najmniejszy szczegół to bądźmy z siebie dumne! Nie utożsamiajmy się z Laskami z neta. TV , bo to nie ma sensu. Jesteśmy piękne pamiętajcie to zawsze. Bez względu na wszystko i nigdy nie porównujmy się z innymi , bo KAŻDA Z NAS JEST WYJĄTKOWA I PIĘKNA W PEWNIEN SPOSÓB. Chociaż na jakiś czas zapomnijcie o tym zabieganym świecie, idźcie na spacer i nie patrzcie z zazdrością na nikogo, ale pomyślcie czy życie nie jest cudowne? I podziękujcie Bogu za to że jesteście i bądźcie szczęśliwe w każdej chwili, każdy szczegół niech dostarcza wam pozytywnych uczuć i niech to będą zupełnie banalne rzeczy Trzymajmy się tej racji zawsze
__________________
Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
Pelka3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując