Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochmurne niebo
Wątek: Pochmurne niebo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-30, 11:50   #10
mittusia
Raczkowanie
 
Avatar mittusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 113
GG do mittusia
Dot.: Pochmurne niebo

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę coś doradzić Granice cieni najlepiej rozciera się jasnym, matowym cieniem - ja używam białego Inglota. Nakładam go nad pomalowaną powiekę tak, by trochę zahaczać o granicę cienia. I wtedy rozcieram. Ja np. mam taką budowę oka, że śmiesznie wyglądam kiedy mam cienie nałożone wysoko nad załamanie powieki, dlatego kładę je ciut niżej niż chciałabym żeby sięgały, bo przy roztarciu przejdą troszkę wyżej Ważne jest też roztarcie cienia przy zewnętrznym kąciku oka - nie powinien się on kończyć spiczasto, ale łagodnie. I tutaj stosuję tę samą zasadę - nakładam biały cień na granicę i lekko go rozcieram. Jeżeli "wyjedzie" mi za daleko, delikatnie to wycieram chusteczką czy patyczkiem do uszu i maskuję starte miejsce białym cieniem Najlepszy do rozcierania moim zdaniem jest pędzel z Rossmanna Zamieszczam fotkę sposobu rozcierania, białego cienia i pędzla. Mam nadzieję że chociaż troszkę pomogłam
ojj jestes cudowna tak mi to wszystko pieknie wyjasnilas tylko ze mam problem z kupieniem pedzla, nie ma u mnie rossmana w miescie i z kupieniem pedzla bede miala duuzy problem (juz szukałam kilka razy)

dziekuje dziewczyny
__________________
Postrzegam świat jako coś otwartego, owianego tajemnicą, której żadna nauka nigdy nie odkryje. Architektura odgrywa podstawową rolę w rozumieniu wielu spraw, ponieważ dostarcza przestrzeni do oglądania nieba, ulicy, innych ludzi wchodzących przez drzwi. Daniel Libeskind
mittusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując