Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 15:15   #3924
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Moje spóźnione majowe. Mój rekord w miesięcznych zużyciach.

Co do otwartych i używanych produktów do ust to ja mam ponad 60 szminek... Ale używam regularnie ok 5 sztuk (spięłam się i w ten sposób chcę coś pozużywać).
duzo masz tych precjozów ja mam pięć i wydaje mi się, że przy jednoczesnym używaniu, to na trochę mi wystarczą.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja już chyba w tym roku nic z kolorówki nie kupię. Właśnie robię przegląd zapasów. Mam nieotwartych 6 błyszczyków do ust i 10 tuszy do rzęs.

Szminki zaraz policzę.
Chryste Panie jak sobie pomyślę, że chciałam jeszcze kupować jakieś produkty do ust w promocji w Naturze w tym miesiącu...
To chyba jest jakaś jednostka chorobowa. I jak to się dzieje, że z ciężkim sercem kupuję sobie jakikolwiek ciuch a te kosmetyki mnożą mi się jak króliki sama nie wiem kiedy.
Ale 60 szminek się jeszcze chyba nie dorobiłam. Dobrze wiedzieć, że tak można, więc chyba najwyższy czas przystopować z zakupami.
A myślałam, że z kolorówką nie mam problemu... Tak kobieto, nie masz problemu, tak to sobie tłumacz. No ładnie
jak widać każdy zbiera co innego, jedni szminki, inni tusze do rzęs, albo jak ja cienie do powiek ( a najczęsciej maluje tylko jasnym matowym/roświetlającym beżem )
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora