Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-13, 13:43   #2218
Arcy_Eris
Raczkowanie
 
Avatar Arcy_Eris
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

[QUOTE=earthpace;50231040]Masz trójkątny kształt twarzy z wysokim czołem. Mam dosyć podobny, ale bez takich kości policzkowych Sztuką jest ukryć czoło Zazwyczaj twarze trójkątne są dosyć długie, ale w Twoim przypadku (moim też) idzie w kierunku okrągłej.. powiem Ci szczerze, że nie jest to łatwy kształt twarzy
Jak dla mnie to masz oczy jak z mangi normalnie szok..
Z makijażem łatwiej coś podpowiedzieć jeśli skończysz analizę kolorystyczną

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



Ale one sa dopiero takie po podkresleniu. Dokladnie. Trojkatkny niby, bo mam szerokie czolo, ale nie do konca, bo u dolu mam kosci policzkowe troche rozszerzone a znow te kosci pod oczami sa od nich szersze i takie nie wiadomo co z tej twarzy. Makijazem moge to nieco ukryc, np na czole stosuje brazer po bokach, az do tych szerokich kosci pod oczami, zeby to wszystko zwezyc optycznie, za to na dol na boki absolutnie brazera nie daje, zeby wydawalo sie szerzej. Tutaj zobacz mam jeszcze kilka bez makijazu i tu dopiero widac to okropne czolo. A najgorsze jest to, ze nie wiem jak wlosy do tego czola nosic. Grzywka odpada. W czarnych bylo mi ladnie z grzywka, mowili ze jak kleopatra, ale w tym kolorze juz nie, bo czarna grzywka optycznie zmniejszala czolo, a jasna juz niestety nie. Poza tym wlanie mam za krotka twarz. Lubie bardzo przedzialek na srodek lub czesac wlosy do gory, wtedy same sie tak ladnie rozkladaja na boki. Ok, to wezme sie za ta analize kolorystyczna, tylko mam pytanie, za ten dostep placi sie tylko raz, czy jest to np raz na miesiac?
Patrzac na te zdjecia to nie jestem chyba typem wyrazistym? Bo ostatnio przegladalam typy ktore tu podawalas, to nie byla polska stronka. Pierwszy to byl CLASSIC. Znasz jeszcze jakies triki na zwezenie czola i zeby nie wydawalo sie takie wypukle?
__________________
,,Koncert miał dziwnie nieskładne brzmienie: Wpierw grały zmysły.... ..potem sumienie....

Edytowane przez Arcy_Eris
Czas edycji: 2015-02-13 o 15:52
Arcy_Eris jest offline Zgłoś do moderatora