Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przykry zapach z ust ;( Jak się go pozbyć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-06, 11:42   #4
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Przykry zapach z ust ;( Jak się go pozbyć?

Ja tez mialam przez rok przykry zapach, mylam zeby co godzine, zulam gume, dostalam tabletki, specialny plyn do plukania, nic.
Poszlam niedawno na uzuwanie zebów madrosci, i lekarka powiedziala ze mam infekcje (=cyste) która na zdjeciach szczeki nie bylo widac, bo byla z boku i zab ja zaslanial. Mówila, ze przy zebach madrosci to sie bardzo czesto zdaza, ale mozna miec cysty tez przy normalnych, rzecz jasna, chociaz nie czesto. Pozbyla sie tej cysty (wyciela ja), dostalam antybiotyki i juz ooo wiele-wiele-wiele lepiej, chociaz nieraz (ale to tylko raz na 3 dni a nie non-stop jak przed tem) jeszcze mam ten smak tego nieprzyjemnego zapachu (ciezko okreslic dlaczego akurat smakuje go, ale jest), lekarka mówi ze moge miec tez cyste przy innych zebach madrosci (pozbywala sie najpierw prawej strony, bo wiedzialam ze z nia cos nie tak) ale to sie dopiero okaze za 3 tygodnie. Jezeli nadal bede miala przykry zapach i smak (chociaz on jest naprawde minimalny, naprawde co pare dni) to beda mi rozciniali dziaslo alby sprawdzic (z czego sie naprawde ciesze, bo chce sie tego pozbyc)!
Wiec, zadne lekarstwa nie pomoga, jezeli masz cyste, trzeba ja usunac. Musisz jakos wyczuc, który to zab. Wtedy musi jakis pozadny detysta sprawdzic (niektórzy nie dowierzaja )
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując