Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-30, 12:01   #23
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

hmmm.. Aga, swietne zestawienie sporo wyprobowalas
ja uzywam teraz serum lemon (tez bez tamanu) i zapach baaardzo mi sie podoba. niweluje zapach uzywanej wczesniej w roli toniku hydrolatu z kocanki.
poza tym to uzywam HA z BU (bardzo mi odpowiada) i mam olejek z pestek czeresni, troszke tamanu (pewnie zamowie wiecej)
mam tez macerat z zielonej herbaty (zsk). na razie tyle. ogolnie jestem zadowolona bo cera o wiele bardziej nawilzona, ale testuje jeszcze dzialanie serum lemon i taman zeby sie upewnic czy potrzebuje wiekszej ich ilosci. a sadze ze tak bedzie.
powoli robie liste zakupow biochemicznych, i musze przyznac ze rozrasta sie strasznie szybko, chyba zrezygnuje z kilku olejkow bo nie zuzyje ich przez wieki. a zaciekawilyscie mnie tym peelingiem z bromelaina, i peeleng cukrowy pewnie zakupie.
kwasow jakos sie boje, nie wiem dlaczego, odczuwam rezerwe przed ich wyprobowaniem (jakas taka glupia obawa ze tylko mi zaszkodza, nie wiem skad ona)
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora