Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy Was też we wczesnej ciąży bolały brzuchy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-15, 12:40   #17
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Czy Was też we wczesnej ciąży bolały brzuchy?

Cytat:
Napisane przez vandes Pokaż wiadomość
a po jakim czasie zaczęłaś krwawić??? łoj
Ja nie mówię że Ty od razu też będziesz krwawić, więc nie martw się na zapas Ale u mnie to miałam takie lekkie skurcze 2 dni wcześniej wieczorami, no i brzuch mnie trochę pobolewał, a i w dzień poprzedzający krwawienie złapał mnie dość mocny skurcz w nocy. A na trzeci dzień po 6-7 lekcjach w szkole zaczęłam krwawić. A nie masz możliwości zapisać się do innego lekarza szybciej, żeby tylko sprawdzić czy jest wszystko ok? Jeśli wystąpiłoby krwawienie można też od razu iść na IP, tylko że wtedy zostawią Cię tam pewnie na parę dni. Pocieszę Cię, że u mnie mimo że krwawiłam wszystko jest w porządku, z szyjką wszystko ok, z dzidziusiem też, brzuch rośnie prawidłowo, także nie ma co się zamartwiać na zapas Najpierw spróbuj odpocząć i przeleżeć w jakiś dzień najwięcej ile możesz, i weź sobie tą nospę, bo może po prostu stresy, przemęczenie powodują że te bóle brzucha tyle trwają? I nie myśl od razu o najgorszym, bo może się okazać że wszystko jest w porządku, tylko np. lekarz Ci zaleci brać 2 razy dziennie nospę na te bóle i potem zmniejszy się ich częstotliwość, albo ustaną
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując