Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-01, 15:27   #3
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

mam taki plan, nawet teraz w wakacje, że jak mam coś do zrobienia to na pewno przed 15, potem muszę mieć czas na luz w stylu simsy czy jakieś gadu, a jeśłi mam jeszcze coś do zrobienia, tak jak np teraz, to robię to po 19. Dziś wstałam o 9, po 10 byłam po śniadaniu i kawie, włączyłam kompa, odpisałam na maile, i zabrałam się do pracy (mam taki mały projekt na prezent do skończenia). Ok 13 zjadłam coś lekkiego, do 15, 30 popracowałam, a teraz poszłam upiec sobie ciasteczka do kawy i przegryźć kukurydzę w kolbie Wypiję kawkę, może pośpiewam, pogram na klawiszkach - i z powrotem do pracy taki rytm najbardziej mi odpowiada.

edit:

no i jeśli wychodzę dajmy na to o 8, to muszę wstać o 6 - mycie, śniadanko, poranna kawa podczas robienia makijażu - taki poranny rytuał co najmniej dwie godziny chyba że muszę wyjść naprawdę absurdalnie wcześnie, ale godzina to już minimum nawet jak muszę wyjść dajmy na to o piątej rano na pociąg i godzina to już tak z wyprasowanymi wcześniej rzeczami i wszystkim przygotowanym.
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt

Edytowane przez Adriana Lecouvreur
Czas edycji: 2009-08-01 o 15:29
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując