Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer - Lublin
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-27, 11:24   #1132
anette84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 66
GG do anette84
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witajcie
A czy któraś z Was byłam moze w zakladzie fryzjerskim u panstwa Pytalskich na Chopina 39???? Podobno pani Agata tam fajnie scina. Jestem na jutro zapisana do niej bo w ostatniej chwili zmienily mi sie terminy i z Kamila musialam zrezygnowac. Kurde tylko boje sie isc jak nie wiem. Po pierwsze dlatego ze juz bardzo dlugo chodze do pana fryzjera a nie pani fryzjerki i zawsze bylam zadowolona a po drugie to ja jestem troszke maruda i obawiam sie ze wyjde nie z tym na glowie co bym chciala, mam swoja sprawdzona fryzurke w ktorej chodzilam prawie dwa lata ale nie wiem jak sie na to zaptrzy ta fryzjerka. Moj jak mnie scinal tweirdzil ze ona jest akurat do moich wlosow i pasuje do ogolnego wygladu a jak poszlam do podciecie juz do innej kobiety to cos mi na kombinowala twierdzac ze mam za cienkie wlosy... Mam nadzieje ze lapiecie sie w tym co pisze Kurde jak nic mam stresa przed jutrem no ale cos wypada wreszcie zrobic z wloskami. Jezeli cos wiecie o wspomnianej pani Agatce to poprosze o info. Pozdrawiam
anette84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując