Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-12, 13:36   #3622
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
230 zł za farbowanie, pióra po pas. Podcinam raz na 3 miesiące mniej więcej, +30 zł.
no to teraz mnie zagielas, taka cena, pedze tam!

Odnosnie fryzjera-stylisty, to z moich obserwacji wszedzie to samo.
gdzie nie pojde, tam staraja sie cos wykombinowac, ale w efekcie zero zmian, wychodze z podcietymi koncowkami. Chcialabym trafic na fryzjera co mi doradzi dobrze i kolor i fryzure, bo od paru lat to samo, robi sie nudne

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
pogromczyni

btw dzieki Twojemu blogowi odkryłam odżywke Herome wielkie dzięki !! po miesiacu wyprowadzila mi paznokcie po zelu...tak mocne to one jeszcze nigdy nie były. Co prawda dorobiłam sie pod płytka krwiaków ( zlekcewazylam to, ze nie mozna jej stosować zaraz po sciagnieciu sztucznych paznokci )...ale co tam...krwiaczki zrastaja, a paznokcie stong jak nigdy wczesniej
milo mi, dziekuje ze mnie uswiadomilas

Niestety, krwiaczki byly przewidywalne, mam nadzieje, ze mocno nie bolalo. Teraz stosuje Peggy Sage, ale...chyba wroce do Herome, cos mi tam bardziej pasuje, po dluzszym uzytkowaniu, ale nie wiem jeszcze co
Musze przyznac, ze swoje nosze niezmiennie dlugie juz dobry rok. Ciesze sie ogromnie, ze zrezygnowalam z zelowania.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dzisiejsze moje życzenie spełnione, warkocz robiła pani Ola, a farbował Mati.. Kocham kłosy <3
zapisuje sie tam w poniedzialek
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując