Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-05, 16:40   #850
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez karla4 Pokaż wiadomość
Nie Aarciu, ja nie prostowałam nigdy włosków. Naczytałam się dużo na forum o tych prostowaniach JLD i dziewczyny strasznie narzekają na te zabiegi. Ja kiedyś byłam u nich się tylko zapytać,czy wogóle robią coś takiego. Jakiś chłoptaś powiedział,że tak i zapytał po co ja przyszłam skoro mam proste włosy... No cóż po prostownicy chyba są proste...Wielki fryzjer...Zraziło mnie to i już nigdy więcej tam nie poszłam i bardzo dobrze, bo pewnie nieświadoma zrobiłabym sobie jeden z tych zabiegów, zniszczyła w ten sposób włosy jeszcze bardziej,a później klęła cały świat za swoją głupote.I przy okazji na zawsze zraziła się do chem.prostowania.
Dokładnie. Dlatego też nie polecam innych zabiegów niż Farouk i Goldwell

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość

za calosc zaplacilam 560zl wiec nie wiem ile wyszloby same prostowanie na moich wlosach...cos kolo 460-480zl chyba
To skubaniutka ta fryzjera podniosła ceny. Mnie sczesała na 400 pln i to ponoć było wtedy najwięcej

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
ariciu czy twoje wloski po umyciu "odbily sie" od glowy?
wiem,ze napewno sie odbija kiedy beda rosnac,ale zastanawiam sie czy po umyciu tez bo troche przeszkadza mi to,ze sa takie przylizane
Ale ja nadal powtarzam, że nie jestem arcia tylko aaricia jesli już
Cieszę się, że jesteś zadowolona z zabiegu i że dałaś się namówić na to Spokojnie, tydzień - dwa i nie będą już w ogóle przylizane. Bez obaw.

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
dziewczyny,kur...cze ale jestem glupia!!!!!!!!!!!!
nie moge sobie wybaczyc tak zgrzeszylam !!!!!!!!
zapomnialam sie i od wczoraj chyba z 6 razy "wyszczotkowalam" wlosy to wszystko przez ten wiatr,przez ktory czulam sie jak na podhalu!!!!!!!!
chce mi sie ryczec przez moja glupote.moj chlopak zadzwonil do niej i jej o wszystkim powiedzial(bo ja nie mialam jak),no i pozostalo mi tylko czekanie podobno moze mi sie juz tak nie trzymac-cokolwiek by to mialo znaczyc
wszystko sie okaze w sobote,po umyciu wlosow
mam nadzieje,ze z biegiem czasu nie zaczna mi sie falowac czy w jakims tam stopniu puszyc przez ta moja glupote.

trzymajcie za mnie kciuki
Ale co to znaczy "wyszczotkowalam" włosy ? Jeśli je tylko przeczesałaś szczotką to nic a nic im się nie stanie. Co Ty z nimi zrobiłaś?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora