Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-11, 17:30   #1129
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość

dla mnie ten watek to bylo wybawienie od dziecka marzylam o prostych wlosach, i doskonale wiem co to stracone nerwy na ukladaniu i prostowaniu wlosow jak dla mnie efekt oszalamiajacy nigdy tak bardzo nie lubilam swoich wlosow, nigdy nie bylam z nich tak bardzo zadowolona
a smieje sie tak bo ja tez bylam u Pani Agnieszki i potwierdzam bardzo sympatyczna i rozmowna - a jako fryzjerka - pelna profesjonalistka duzo mowila o swoich szkoleniach, pokazach - widac ze wciaz sie czegos uczy, ze chce byc lepsza w tym co robi - gwarantuje ze wyjdziesz zadowolona

a po efekcie koncowym nie poznalam sie w lustrze
Ja też od zawsze chciałam mieć proste włosy i naprawdę w takich mi jest najlepiej. Podzielam Twoją (na szczęście już byłą) niedolę i jestem w niebo wzięta że tu do was trafiłam : cmok:

Nareszcie codzienny koszmar się skończy w czwartek. Fajnie że byłaś u pani Agnieszki, ja uważam (choć jak widzę, wy wszystkie też), że najlepiej sprawy załatwia się po wcześniejszym rozeznaniu . Fajnie że mam już gwarancję
I nie mogę sie już doczekać.
gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora