Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-10, 22:26   #903
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie do tej pory Diorowe tez nie pasowały, jak i chanele, a nagle popatrz - i jeden i drugi nowosc mi pasuje
Eeee to profilaktycznie nie będę próbować
Corii mam podkład EL, Maca, Shiseido, spora próbkę od koleżanki z pracy MUFE i chcę zobaczyć nowego Chanela na Diora nie mam już miejsca
A który fajniejszy Chanel czy Dior? Jakbyś z dwóch miała wybrać?


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oj, to ja naprawde nie bede chyba obiektywana w pisaniu o odczuciac tego tuszu na rzesach. Naprawdę nigdy zadnego nie czułam, chyba kwestia przyzwyczajenia

No niestety bazy nie maja "połowki"
Ja też żadnego tuszu nigdy nie czułam i nie czuję poza Benefitem i nie wiem co jest grane

Może kiedyś się przejdę bez tuszu i wypróbuję bazę, bo tego czucia rzęs nie zniesę


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Iwonko, no jakże to tak, czy ja wygladam na zło wcielone?
Nie wyglądasz ale jesteś hahaha



Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Miniaturkę bazy widziałam na Allegro, ale no nie wiem, kupiłam pełen wymiar. Dziś nałożyłam, tylko nie ogarnęłam Bo została mi jakaś grudka niezmyta mała, no i już mi się nie chciało zmywać. Więc sama baza wow, tak ładnie wydłużyła i lekko podkręciła - koloru brązowego nie widziałam, ale to dobrze, bo nie lubię. Nałożyłam niebieski tusz tej samej firmy i ta grudka dalej mnie wkurzała, ale co tam

Na razie sama nie wiem, bez tuszu efekt fajny, z tuszem coś nie widzę różnicy, ale fajne jest to, że ja tego tuszu w ogóle nie czuję, jakieś delikatne nawet w dotyku mam rzęsy (siedzę i je głaszczę ).

Jutro wezmę z jakimś innym tuszem, może moim ulubionym z Pupy
Na allegro bym nie kupiła, więc dziękuję

Ja akurat preferuję pogrubienie, ale i wydłużenia nigdy dosyć ciekawe jak dalej będzie się sprawowała


Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny! Urodziny za ponad miesiac, ale juz planuje co by tu Bobikowego sobie sprawic i nawet te 10% moze byc
Może róż?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora