Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 08:56   #28
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Dzień dobry w nowym wątku

Jeszcze z poprzedniego co pamiętam:
Demeter a ile po wizycie waży twój synek? Bo u mnie wizyta dopiero za tydzień ale bez USG i się nie dowiem a tak to mniej więcej będę wiedziała ile waży.
Co do położnej, tak była drygi raz w poniedziałek. Przyniosła jakieś poradniki, uczyła TŻ jak ma mnie masować, jakie pozycje do rodzenia w tej I fazie porodu itd. Fajnie bo mężulo się dobrze z nią dogadywał, taki jak by pewniejszy się zrobił. Mówi jej że on te kartki to na porodówkę zabierze i będzie mi mówił co i jak no ale faceci myślą że to tak książkowo przebiega. Nie będę go raczej uświadamiać że różnie może być bo jeszcze nie będzie chciał rodzić ze mną. Po świętach kolejna wizyta a do tego zmierzyła tętno Tomasza, serduszko pięknie bije, uciekał jej jak przykładała to urządzonko.

Monicca1989 gratulujemy

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Witam się świtkiem na nowym wątku.
Hemoroid mi spać nie daje masakra jakaś
Ryczeć mi się chce. Idę zapuścić sobie jakiś serialik ehhh.
Współczuję tego ujostwa, mi wyskoczył kilka tygodni temu (przez zaparcia). Teraz trawienie wszystko ładnie, codziennie kibelek no ale hemor został Smaruje maścią Avenoc ale to tylko tyle pomaga że nie boli bo nie obciera. Robię codziennie okłady z naparu kory z dębu. I nadal jedna wielka dupa. Boję się że w końcu pęknie przy porodzie jak będę się tak prężyć.

Cytat:
Napisane przez wolanin1 Pokaż wiadomość
Witam się z rana, Podkarpacie po raz kolejny przechodzi paraliż zimy
A mój maluszek w brzuszku tak mocno kopie, że oszaleć można
To podkarpackie ostatnio to jakaś masakra. U nas też za oknem pełno śniegu, TŻ samochodem wyjechać nie mógł. Miałam iść do urzędu ale daruje sobie dzisiaj bo z moją koordynacją ruchową kiepsko
Wczoraj wieczorem zaczęłam Millennium czytać, wciągnęło mnie, i dzisiejszy dzień już mam zaplanowany na czytanie
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując