Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-22, 09:07   #29
mariolci
Rozeznanie
 
Avatar mariolci
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 545
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Monicca1989 ogromne gratulacje dla Ciebie, super że masz juz Synusia, i jednak Filipek będzie, bardzo łądnie, bo pamietam ze zastanawiałas się and Igorem też. No i synuś waży 3 kg czyli tak w miare, ale długaśny jest Czekam na wieści od Was , tym bardziej że rodze w tym samym szpitalu Jeszcze raz wielkie klask i:

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Dzień dobry na nowym wątku

Noc przeszła spokojnie. Wczoraj mąż się uparł by liczyć skurcze chociaż mówiłam mu, że są nieregularne i nie ma sensu, ale się uparł W nocy zaś widać było, że mały chciał się wyspać. Dziś siedzę sama, mąż w pracy i wróci dopiero po 18stej, ale w razie czego mam dzwonić. Tak więc dziś sobie posprzątam, poskaczę, może zrobię babeczki.... Muszę się jeszcze zastanowić.
Za oknem delikatnie sypie śniegiem. Nijaka ta pogoda, ale co tam Może w weekend zostaniemy rodzicami
ja proponuje poczekac na męża do 18 a potem jakies ostre skurcze i Ciśnij Dziołcha:ehem :

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
Mamusie a u mnie chyba coś się zaczyna dziać Oj sobie dzis nie pospie. Polozylam sie chyba po 1szej a o 2giej obudzil mnie bol podbrzusza. I wygląda na to, ze to skurcze. Ok 3ciej mnie przeczyściło no i skurcze co 10 min. A teraz co 8min...
O matko... czyżby to TO???
ooooo Mokka powodzonka , a moze juz ciśniesz Czekamy na wieści,
__________________
14.04.2013 moje szczęście

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/10289
mariolci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując