Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 20:54   #568
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam to samo . Po 25% salicylu , trzy warstwy byłam b. mocno opalona , ale niespalona . Skóra zaczeła schodzić grubymi płatami i była jasna , ładna .Cały czas siedziałam w domu z Alantanem na twarzy , więc byłam żółta od maści .Po ośmiu dniach już bez Alantanu zobaczyłam , że jestem po prostu opalona delikatnie , ale nie biała , tak jak przed peelingiem .
Tak jak pisze Patryka , mam nadzieje , że to jest jeszcze "przypalony" naskórek . Jak nakładam olejek , to nadal czuje , jak mi taki "pył" schodzi z twarzy .Na szczęście przebarwienia nie ściemniały , są prawie nie widoczne .

Uważam , że przesadziłyśmy z intensywnością , mocą , za krótkie odstępy między peelingami . Nieważne czy LHA , czy salicyl , ten sam efekt mam , jestem opalona . Ale wyglądam ładnie , więc niczego nie żałuje . Na przyszłość będe ostrożniejsza
Mi na szczęście skóra jaśnieje . No właśnie nie ma znaczenia czym się "przypala". Ja po salicylu tego nie miałam, bo po nim nigdy nie było u mnie buraka,dużego podrażnienia, najwyżej lekkie zaczerwienienie .
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-04-27 o 20:56
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując