Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-10-08, 15:49   #26
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: podróbki ... jak się wie nie jest tak źle blo :)))

Diorku, mam nadzieje że niezarzucasz mi kłamstw, moj kuzyn jest z Gorzowa Wlkp i powiem Ci że zaopatruje głownie Poznan i Warszawe, byłam z nim raz w Poznaniu w swoich sprawach i powiem Ci że sa to własnie te najlepsze perfumerie;-) On jest posrednikiem z głownych hurtowni tych firm z niemiec, nie zdradza szczegółow bo niejeden by chciał w taki sposób zarabiac;-( jest uczciwym biznes...tralala, jestem tylko biedniusiom kuzyneczka o ktora dba czasami i podrzuca jakies probeczki ewentualnie miniaturki. korciło mnie aby brac od niego perfumki i sprzedawac w necie..100 ml wody by kosztowały ok 220 zł ale na klientow trzeba zapracowac, a i ja nie mam zamiaru prosic go o zrobienie dla mnie wyjatku.
bedzie u mnie na dniach zapytam o wszystkie kruczki, bo mnie to do tej pory nie interesowało , ale głownie chodzi o technike barwienia szkła..to orginalne jest barwione w jakis specyficzny sposob , zasiegne info.. pozdrawiam
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując