Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-17, 20:35   #3013
laveau
Przyczajenie
 
Avatar laveau
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam dziewczyny
Do zabiegów wracam ponownie po bodaj roku przerwy. Rok moje nogi nie widziały zyletki hehe :p Nie dokończyłam depilacji w poprzednim salonie (AU Opole), ponieważ efekt (3x uda+''okolica bikini'', 2x łydki) był żaden, cena najwyższa w mieście, a ból nie do zniesienia

Teraz robię diodowym LIGHTSHEERem, w salonie(Laser Delux na Reymonta), w którym zamiast tego żelu jakby do USG proponują chłodzenie - do tej pory uda (2x), łydki (1x), pachy (1x) ból 0-1/10. Na bikini pełne dokupiłam znieczulenie (żel, 30zl) - bolało, ale do wytrzymania.
Na udach w końcu widzę efekt, chociaż nie jakiś spektakularny; łydki prawie gółe i gładkie; pachy fantastyczne, dosłownie pare włosków zostało; na efekty bikini dopiero czekam.
Salon otworzyli dopiero w zeszłym roku, więc ceny niskie 90-200zł, promocje też fajne, dlatego szarpnęłam się na bikini, a pachy i palce u stóp dostałam gratis


Nie traćcie nadziei dziewczynki i nie dajcie od siebie wyciągać kasy - pachwiny to nadal uda, tył łydki to nadal łydka, następny zabieg dopiero, gdy odrosną wam dobrze włosy, a nie ''na wszelki'' 2 tygodnie później. Boleć jak cholera też nie musi

Edytowane przez laveau
Czas edycji: 2015-07-17 o 20:41
laveau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując