Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-11, 08:17   #1214
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja przestaję być zadowolona z Semilaca. Jakoś specjalnie więcej w wodzie rak nie moczę, do mycia łazienki używam rękawiczek. Wcześniej robiłam wszystko tak samo, a teraz już paznokcie tak się nie błyszczą. Stary czy co?
Może Ci lampa wysiadac. Jak za krótko utwardzasz to matowieja lekko potem i to samo jest jeśli lampa słabiej utwardza, bo trzymasz niby tyle co zawsze, ale utwardzone mniej.
Jaka lampę masz?

Ja miałam kilka lakierów z Ali i w sumie byłam zadowolona, ale pogubiłam gdzieś, jak przestałam na chwilę malować. Pozamawialam teraz znowu.
Poczytaj sobie blogi, fora, często dziewczyny są bardziej zadowolone z tych.
Indigo lampy ma aliexpressowe i przykleja swoje naklejki, właściciel zresztą jest członkiem aliexpressowej grupy paznokciowej
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
dostaję smsy z DPD, że Krystian dostarczy przesyłkę nie w moim typie jest, ale czego się nie zrobi dla pędzla MJ

Oj, powodzenia
Ooo nie doczytałam o pędzlu który zamówiłas?

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
koniecznie musisz ja kocham ten film





za zakup ja na razie odpycham od siebie myśl o konieczności zakupu prezentów świątecznych
też na razie o tym nie myśle, na szczęście nie mam dużo do kupienia
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Macie tak czasem, że coś Was cieszy i smuci jednocześnie? Np. dzisiejsza pogoda. No żal.pl, ale też mnie cieszy, bo jak pada to me dziecko w końcu będzie wf w sali miało, a nie na boisku. Nie muszę dodawać, że w krótkich spodenkach i krótkim rękawku?
:szok: w taką pogodę na dworze wf w krótkich spodenkach? Czy ten nauczyciel ma głową coś nie tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując