Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Analityka Gospodarcza czy Rachunkowość i Controlling?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-26, 15:05   #26
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Analityka Gospodarcza czy Rachunkowość i Controlling?

Cytat:
Gdybym sama miała wybierać FiR i mogła studiować gdzieś indziej to wybrałabym np. w Katowicach, ale szczerze przyznam, że nie znam szczegółowo programów we wszystkich miastach, więc są pewnie i lepsze alternatywy
Katowicki ma to do siebie, że jest można rzec taki "jednolity"
Po prostu wszystkie specjalizacje, które zazwyczaj są oddzielnie ( FiR na 2 różnych wydziałach po 4-5 speców i po 200 ludzi na każdym ) tutaj są razem i zamiast x2 200, jest x1 360-380.
No i chyba też jako jedyny, ma II różne wersje anglojęzycznego FiRu na II-stopniu, za to na I-stopniu nie ma żadnego.

Cytat:
"humanistyczny"
W sumie to nie pamiętam dobrze tego programu UEK odnośnie FiR już, ale po twoim poście wnioskuję, że po prostu to taki FiR co jest na UEW na wydziale ekonomii, czyli taki którego bym nie polecał.

Cytat:
W Krakowie pomijając koszty życia i zanieczyszczenia naprawdę jest aż tak źle? Wydawało mi się, że tamtejsze uczelnie stoją raczej na wysokim poziomie.
UJ i AGH w miarę okej ( aczkolwiek są strasznie przereklamowane i przyjmują miliony studentów, o AGH się nawet mówi "FABRYKA inżynierów" ), UEK raczej nikt nie poleca.
O Politechnice Krakowskiej nic nie wiem, ale pewnie jak to politechnika w większym mieście - trzyma poziom.

Cytat:
w 3 klasie zrezygnowałam z matury R z matmy
W Katowicach wyjątkowo można dać historie zamiast matmy, więc to nie jest taki duży problem.
Sama matma podstawowa ma przelicznik "0,7", zamiast standardowego "0,5".
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując