Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mały członek, pozycje dla puszystych!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-10, 09:44   #5
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Mały członek, pozycje dla puszystych!

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
zreszta czy wielkosc ma znaczenie ?
Dla mnie ma i to ogromne znaczenie. I znam jeszcze kilka dziewczyn, które mają takie samo zdanie na ten temat. I nie chodzi mi tutaj o im większy tym lepszy. Źle jak jest za duży i źle jak jest za mały.


edit:
Znalazłam takie coś:
Cytat:
W uprawianiu seksu ważna jest technika. Jakie pozycje są najdogodniejsze dla puszystych?
To zależy od tego, który z partnerów jest puszysty. Jeżeli kobieta, to najdogodniejsza jest pozycja na jeźdźca, na łabędzia okrakiem.
Mężczyzna powinien być na dole, a kobieta siedzieć na nim. Pozwala to dobrze wprowadzić członek do pochwy.
Zalecałbym bądź pozycję łokciowo-kolanową, kobieta klęczy, mężczyzna wchodzi w nią od tyłu, bądź łyżeczkową – oboje układają się na boku.
Gdy mężczyzna jest otyły, najlepsza staje się pozycja kolanowo-łokciowa. Partnerzy powinni poeksperymentować.
oraz:

Cytat:
Partnerom, którzy nie grzeszą szczupłą i wysportowaną sylwetką proponuję następujące pozycje współżycia:
  • Na stole – kobieta wyciąga się na stole, z pośladkami opartymi o jego krawędź. Mężczyzna stoi między udami kobiety, przyciągając jej uniesione nogi do siebie. Pozycję tę można wykorzystać również na łóżku we własnej sypialni, wtedy jednak mężczyzna klęczy. W pozycji tej partnerzy mogą regulować głębokość penetracji i intensywność ruchów frykcyjnych.
  • Na krześle – partner siedzi na krześle, zaś jego partnerka siada na nim opierając stopy o podłogę. W pozycji tej kobieta po wprowadzeniu prącia do pochwy wykonywać może powolne ruchy biodrami, decydując o intensywności współżycia.
  • Na rozgwiazdę – do takiego ułożenia łatwo przechodzą partnerzy kochający się w pozycji siedzącej na łóżku, gdy kobieta siedziała na kolanach mężczyzny. Ona przytrzymywana w biodrach przez mężczyznę, opada na posłanie i stara się odprężyć. Mężczyzna również układa się na posłaniu w ślad za swoja partnerką. Ich ciała ulegają skrzyżowaniu. Kobieta lewą nogę, którą wcześniej obejmowała biodra mężczyzny, przenosi pod jego uniesione prawe udo. Prawa noga kobiety spoczywa na lewym udzie mężczyzny. Koliste nieznaczne ruchy bioder, wzbudzające przyjemne uczucie ocierania dostarczą pożądanej stymulacji obydwojgu partnerom, którzy w tym samym czasie mogą doświadczać rozkoszy i odpoczynku.
  • Na łyżeczki – jest to pozycja bardzo wygodna i relaksująca, ponieważ partnerzy nie są wzajemnie przytłoczeni swoim ciężarem. W pozycji tej oboje leżą na boku, mężczyzna jest przytulony do pleców kobiety. Wprowadzenie prącia do pochwy od tyłu nie nastręcza trudności. Odchylając górną część ciała do tyłu mężczyzna może regulować głębokość penetracji, kobieta również może to regulować wyginając kręgosłup.
  • Na jeźdźca – mężczyzna leży na wznak pomiędzy nogami klęczącej nad nim kobiety. Kobieta sama wprowadza sobie prącie do pochwy i ona mając swobodę ruchów decyduje o rytmie i intensywności stosunku. Kobieta może pozostać w przyklęku, opierając dłonie obok głowy partnera, może też usiąść do niego tyłem. Kobieta ma możliwość wykonywania ruchów poprzecznych lub rotacyjnych, co urozmaica i wzmacnia podniety.
Dr Andrzej Depko
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując