Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * trzęsące się uda!! co zrobić?!!!*
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-22, 20:16   #25
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: * trzęsące się uda!! co zrobić?!!!*

Cytat:
Napisane przez czarna magda Pokaż wiadomość
Czerwona herbata bardzo zdrowa i spala tłuszcz, wypłukuje z toksyn i hamuje chęć jedzenia.

Dziś mega ciężki dzień.
Ale starałam się stosować do zaleceń.

-śniadanie.kanapka z wędliną+ jogurt-z musli i truskawkami
-po południu: nie było czasu na jedzenie ale...była bułka sojowa+4plasterki wędliny z indyka+sałatka
-przed siłownią.banan+jogurt do picia
-po siłowni:ser twaróg+rzodkiewka+pomidor +grahamka

Na siłowni też moja trenerka zrobiła mi rozpiskę kiedy co ćwiczyć:

Biorąc pod uwagę, że chodzę 4 razy w tygodniu mam 2szablony na przemian.

I.
-rozgrzewka
-plecy
-barki
-biceps
-brzuch +/- (tzn.zależy czy robiłam poprzedniego dnia czy nie)
-uda:wew i zew.strona ud
-łydki
-cardio

II.
-rozgrzewka
-klatka
-triceps
-czworogłowy
-dwugłowy
-pośladki
-brzuch +/-
-cardio


Co Wy na to?

Mam pytanko jeszcze podobno nie można ćwiczyć co dzień tych samych partii, jak jest z brzuchem faktycznie nie można? Zawsze codziennie robiłam brzuszki.
niestety nie podam żadnych stronek, bo ja to tak czytam na bieżąco o tych dietach i w zasadzie to dużo dowiaduję się z forum.

Z jedzeniem to juz to menu wygląda lepiej ale dalej kuleje. Czepiam się szczegółów, ale o to chyba chodzi. Śniadanie może być. Obiad nie za bardzo, ale jak pisałaś że nie było czasu na jedzenie to tez lepiej tak niż nic nie zjeść. Posiłek przed treningowy całkiem do zmiany, mało węglowodanów i mało łatwo przyswajalnego białka. Poza tym jogurt do picia lepiej zamienić na jakiś normalny jogurt jak już. Jogurty pitne mają mniej wartości zdrowotnych bo są rozwodnione i sa w nich zazwyczaj jakieś stabilizatory i inne substancje. A jeśli sa smakowe to pewnie jeszcze zawierają jakieś barwniki czy substancje zapachowe.

Trening wygląda nieźle. Co do ćwiczenia codziennego brzuszków to niestety pomysł całkowicie nie trafiony. Ćwiczenie brzuszków to chyba najbardziej nadużywane ćwiczenie przez kobiety i często bezsensowne jak się ich robi nie wiadomo ile i nie wiadomo jak często. Po pierwsze brzuszki obciążają kręgosłup więc lepiej nie przesadzać. Po drugie, mięśnie brzucha uczestniczą w wielu innych ćwiczeniach i często ich dodatkowe ćwiczenie nie jest konieczne, a nawet jeśli to raz w tygodniu by wystarczyło paręnaście brzuszków. Po trzecie po co właściwie komuś jakieś spektakularne mięśnie brzucha, niektórzy myślą że od tego się spali tłuszcz na brzuchu dlatego ćwiczą ale to nie prawda. Sens chyba jest tylko jak ktoś ma mało tłuszczyku i chce pokazać sześciopak, ale to też przesada żeby codziennie. No i po czwarte jak już wspomniałaś regeneracja mięśni trwa trochę dłużej niż jeden dzień.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując