Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-19, 19:12   #27
karolina4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Nikolk, a gdzie robiłas zabieg? Bo nowiutka maszyna to jeszcze nie wszystko, wiesz Lipo Royal I jest dosyc drogim zabiegiem, bo samo oryginalne urządzenie kosztuje ok 35 tys.. wiem bo juz tez myslałam zeby zakupic i dac spokoj z promocjami... no ale nie spodziewalam sie takiej ceny . Ja tez nie jestem gruba ale mam miejsca, z ktorych ciężko mi zrzucic te 4-5 cm zalezy z którego . Napisz gdzie robiłas i jak dokładnie wyglądal zabieg, jaki producent urządzenia, Lipo Royal I czy II, ile trwal zabieg, jaki zel stosowano do zabiegu, no i jak sie nazywa Pani, ktora go wykonywala, bo rozumiem ze sprawdziłas ze ma do tego uprawnienia. Moze jak jestes szczupla to dobrała Ci moc zbyt duża na grubosc tkanki tłuszczowej, wiesz Pani tam gdzie ja chodze naprawde przedstawiła mi to idealnie, dopiero zauważyłam 100-tki błedow przy zabiegach na jakie chodziłam wczesniej. Napisz zapytam w moim salonie i moze cos było nie tak, bo naprawde jestem zdziwiona ze nie masz efektow, jak byłam ostatnio to pani która wychodziła przede mną własnie była bardzo szczupła, tylko podobno nierównosci po chirurgicznej liposukcji na udach usuwala i cellulit, bardzo zadowolona, wiec mysle ze kwestia doboru do figury, podobno na grybsze osoby lepiej działa, tzn. szybciej widac efekty... ale przeciez nie podstawiali by w salonie szczupłej zadowolonej pani akurat z cellulitem... bo ja nawet o udach nic nie mowiłam jeszcze, zaczełam od brzuszka, ale jak ja zobaczyłam, to pomyslałam o swoich .
Napisz jak ten zabieg dokładnie Ci wykonano i gdzie, chetnie pojde i sprawdze ten salon, bo sama wydałam duzo kasy na oszustów i teraz im za to podziekuje na forach.
karolina4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując