Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 19:35   #3642
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
gratulacje! Trzeba walczyć o swoje!



Tak sobie myślę, że ja chyba też powinnam tego używać, bo moje rzęsy po 2 latach doklejania sztucznych nie są już takie piękne jak były kiedyś, choć może już nawet zapomniałam jakie były Na początku myślałam, że mi w ogóle nie odrosną Jestem jednak sceptyczna jeśli chodzi o takie wynalazki...ale daj znać jak się sprawuje. Ciekawa jestem



Hmm..też mnie kusił ten zestawik Chyba już czas, żebym sama też coś ukręciła


Szybko!!! Pokazywać! Chwalić się!


Mam jeszcze pytanka do Was, Dziewczęta:

1. Czy używałyście oleju Tamanu? Jak on się sprawuje? Czy rzeczywiście działa tak fantastycznie? Czy leczy wypryski?

2. Jakich specyfików używacie pod oczy? Chodzi mi o kosmetyki przeciwzmarszczkowe. Ja używam oleju arganowego, ale nie wiem, czy to wystarcza, bo odkąd pozbyłam się drogeryjnych badziewi, skóra pod oczami jest jakby mniej jędrna...
1. Używałam tamanu - śmierdzi jak glutaminian sodu (rosół). U mnie na wypryski działał bardzo średnio. Lepszy olejek herbaciany lub coś z kwasem salicylowym/tlenkiem cynku
2. Sam olej to za mało - lepiej kup jakiś krem, który będzie miał i humektanty i emolienty. Ja polecam Declare SkiNatura - ma dużo fajnych preciwzmarszczkowych składników drogie cholerstwo ok.90 zł (w aptece internetowej, nie u producenta) ale starcza na pół roku prawie; poleciłam Gayence i Holi i obie były zachwycone
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora