Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-16, 06:32   #3709
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Rycynowy zasadniczo musi być, bo rozpuszcza brud. Ale jeśli masz wybitnie suchą skórę to może być zamiast rycynowego jojoba.
Skórę mam mieszaną. Kurde, wczoraj zapomniałam wstąpić do apteki po rycynowy, wychodzi, że od 2 dni mam brudną skórę bo oczyszczam bez niego

EDIT: dopiero się doczytałam, że babydream ma jojoba w skladzie

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Nie pomyslałam o peelingu kawowym z oliwka np. Hipp.. coś genialnego!
Zawsze robiłam peeling sama kawą/ kawą z żelem do mycia, było ok, ale więcej się "rozrzucało" niż zostawało na skórze do szorowania. Aż rok temu dostałam w prezencie groupon na peeling kawowy ciała z masażami i innymi bajerami i tam babeczka mi zafundowała taką miksturę kawy z jakimiś olejkami.
Polecam, rewelacja, kawa jest "sklejona", trzyma się kupy, lepiej technicznie to wychodzi, a jednocześnie jest podwójne działanie, bo złuszczanie i nawilżanie, już po wyjściu spod prysznica nie trzeba się niczym smarować, bo skóra jest mięciutka i sprężysta jak u niemowlęcia

A jeszcze jeśli chodzi o wypryski: dopiero 2 dni stosuje oleje, więc nie popadam w euforię. Nie mam cery trądzikowej (już, uff), tylko z zaskórników czasem coś mi się urodzi. I tak właśnie miałam ze 3 małe krostki na czole jeszcze nie do końca takie ukształtowane, w fazie wstępnej, że tak powiem. Zniknęły nie wytwarzając się całkowicie. Cuda!
Mam tylko milion rozszerzonych porów na nosie z wągrami których żadna kosmetyczka nie mogła doczyścić. Myślicie, że znikną po tej kuracji?

Edytowane przez Ines3037200
Czas edycji: 2013-03-16 o 06:56
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując